Мамахохотала - Одесская областная филармония - Одесса - 20 октября 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Мамахохотала

Начало мероприятия: 20.10.2019 20:00

Место: Одесская областная филармония

Адрес: Одесса, вул. Буніна, 15

Цена билетов: от 150.00 до 680.00 грн.

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в жовтні ми завітаємо з концертом в Одесу! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.
 
Ще в 2012 році зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. Зародилася ідея перетворити загальне захоплення в щось більше.
 
Так з'явилася студія «Мамахохотала», яка миттєво підкорила українську аудиторію. Сьогодні ці хлопці представляють вже 11-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.
 
Що тебе чекає? Року біля телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому приходь на новий концерт студії «Мамахохотала». Non-stop мікс жартів, мініатюр і актуальних номерів, які ти побачиш і почуєш вперше. Буде безбашенно ... і майже завжди інтелігентно!